Üritus toimub Vana-Veski turismitalus, looduskaunis kohas Jägala jõe ääres Eesti südames, Tallinn – Tartu mnt. 73. kilometril

"LEIA END" VAIMSUSELE VANA-VESKIL 

24, 25, 26.07.2009.

Suvepäevade põhiteemadeks on vaimne areng, enesearendamine, suhtlemine loodusega, tervendavad ja psühholoogilised praktikad ehk kõik, mille vahendusel saame me paremini tunda ja tunnetada iseend ning meid ümbritsevat maailma, leida või taastada hingelist tasakaalu - LEIDA END keerulises kaasaegses maailmas …

 

Paljudele küsimustele inimesest ning teda ümbritsevast maailmast  püüavad vastata esinejad Eestist, Soomest, Venemaalt. Erilist tähelepanu pööratakse praktikatele, mida saab hiljem rakendada iseseisvalt. Ürituse raames toimuvad erinevad praktikumid, näitused jms.

 

Kutsume osalema kõiki, kes tunnevad, et maailm meis ja meie ümber on juba omandamas uut ja võimsamat energeetikat.

Kutsume koostööle lektoritena / instruktoritena kõiki, kes soovivad jagada oma teadmisi, oskusi, kogemusi. Ürituse formaat võimaldab esineda ka neil kes seda ehk tavatingimustes ei peaks sobivaks. Praegu oleme arvestanud  kolme lavaga, esinemisalaga. Vanaveski talu on fantastiline selleski mõttes et tegevuskohad on veega, kas saarel või vähemalt teisel kaldal, eraldatud. Pealava kuhu me paneme üles ka helivõimenduse. Lava ees on ka laudpõrand, tantsuks näiteks ja kui vaja seda ka teeme. Lõkkeala sobib  aktiivsemaks tegeluseks, kas istepingid teeme, otsustame pisut hiljem.  “Vaikuse ala” sobib meditatiivseteks tegevusteks. Kaart ja pildid wwwś. Laupäeva ja pühapäeva hommikul leiame esinedasoovijatele aja ja koha kollektiivselt. Kava jääb peamaja seinale.  Praegu veebis olev kava on esialgne ning muutub vastavalt soovidele ja võimalustele. Kinni on vaid väliskülaliste Sergei  Tereshkini (St. Peterburg), Liimataineni (Soome) ja Moilaneni  pealava ajad  ja veel mõned.

Keeled: eesti ja vene,  kusjuures erilise vajaduseta tõlget ei tule, v. a  Moilase Soome keelest. On valida, mida kaasa teha. On võimalus ka ise teha.

Kõigile esineda soovijatele on palve pakkuda midagi, mis on enam kui pelgalt loeng, s.o tegelust ja praktilist tööd.  Samuti pakume vastavate toodete demonstreerimise / müügi võimalust ürituse ajal. Eeldame kommertstegevuste eest sümboolselt tasu, 300 kr., kogu aja eest  Samuti  neilt kes pakuvad tasulisi teenuseid. Üle 9 m2 pinna soovid erikokkuleppel. Osalemiseks palume registreerida aegsasti. Kohapeal turismitalu poolt korraldatav, nt. Kanuutamine, saunad, paat, samuti üksikud ööbimiskohad majas,  on tasulised.

Olete oodatud!

 

Täpsem info: http://vanaveskis.onepagefree.com/

Инфо: http://vanaveskis.onepagefree.com/?id=17337

 

Toimumise aeg:      Reede, 24.07, kl. 18.00 - 22.00;

                            laupäev, 25.07, kl. 10.00 – 22.00;

pühapäev, 26.07, kl. 10.00 – 16.00.

 

Piletid:           1 päev  - 100 krooni           2 päeva - 150 krooni   3 päeva - 200 krooni            Piletid müügil kohapeal                  

                                    * kuni 12-aasased lapsed tasuta

 

 

Telkimine tasuta, ent palume kõik vajaminev ise kaasa võtta. Vesi allikast. Toitlustamine ning müük koha peal elementaarse valikuga. Lähim kauplus 5 km Paide poole sõita.

 

Info ja registreerimine esinejatele ja külalistele:

Korraldajad:   MTÜ “Eesti Südames”  El. post:      vanaveski09@gmail.com  Tel.: 50 67 084   (eesti ja vene keeles)  566 29 089 (vene keeles)

http://vanaveskis.onepagefree.com/

http://vanaveskis.onepagefree.com/files/KAART JA ÜLDINFO.pdf 

 

ESINEMISKOHAKS ON IGAÜHEL  "OMA SAAR" KUI ON ERISOOVE SIIS PALUME  VÕTTA ÜHENDUST ET KASVÕI KOHAPEAL VAADATA MIS JUST TEILE SOBIKS...

 

ESINEJAD VÕIVAD VALIDA KOLME LAVA VAHEL:

PEALAVA - suur kõlakojaga lava vee ääres

LÕKKELAVA - suur esinemiskoht lõkkeplatsil

LAVA SAAREL - vaikne privaatne koht saarekesel, sobib meditatiivsetele, hingamispraktikatele vms